ZDJĘCIA Z WYCIECZKI DO ŻARNOWCA

Kochane Dzieci!
Mamy nadzieję, że jesteście zadowolone z wycieczki zorganizowanej z okazji Waszego święta. Możecie powspominać pobyt w Żarnowcu, oglądając razem z rodzicami zdjęcia z wycieczki umieszczone jak zawsze w naszej GALERII. Miłego oglądania!

ZMIANA GODZINY UROCZYSTOŚCI W GRUPIE MUMINKI !

Drodzy Rodzice,
informujemy, że nastapiła zmiana godziny uroczystości z okazji Dnia Rodziny w grupie Muminki. Impreza odbędzie się 29.05 o godzinie 14.30 ( a nie jak było podane wcześniej o 12.30 ).

WYCIECZKA DO  NOWEGO ZOO
Kochani Rodzice,
dnia 8 maja, czyli we wtorek już po długim weekendzie wyjeżdżamy na wycieczkę autokarową do Nowego ZOO w Poznaniu. Prosimy, aby każde dziecko miało ze sobą pusty plecaczek ( wypełnimy go piciem i jedzeniem ). Ze względów organizacyjnych prosimy przyprowadzić dzieci w tym dniu do godz. 8.00! O szczegóły dotyczące wycieczki prosimy pytać nauczycielki w grupach.
zyrafa ruchomy obrazek 0079

POWITANIE WIOSNY I KONKURS PLASTYCZNY

Drodzy Rodzice,
niedawno dzieci z naszego przedszkola żegnały zimę i witały wiosnę. Z tej okazji grupa Dinozaury wystąpiła z wiosennym przedstawieniem. Zostały również wręczone dyplomy dzieciom, które wraz z rodzicami  wzięły udział w wiosennym konkursie plastycznym  i przygotowały przepiękne prace. Wszystkie prace zostały wystawione w hollu przedszkola. Zdjęcia z tej imprezy oraz prace można obejrzeć na naszej stronie w zakładce: GALERIA. Zachęcamy serdecznie.

wiosna ruchomy obrazek 0003

BARDZO WAŻNE - AKTUALNE NUMERY TELEFONÓW !

Prosimy Rodziców o aktualizację na bieżąco, podanych na początku roku szkolnego numerów telefonu. Prawidłowy (aktualny) numer telefonu jest podstawą kontaktu z Rodzicami w nagłych przypadkach.
telefon ruchomy obrazek 0003

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 15 listopada

Zapraszamy Rodziców, których dzieci będą "pasowane" na wspólną zabawę połączoną z Pasowaniem na Przedszkolaka, która odbędzie się w środę 15 listopada o godzinie 16.30. Szczegółowe informacje można uzyskać u nauczycielek w poszczególnych grupach.
dziecko ruchomy obrazek 0146

NASZA GALERIA ZDJĘĆ
Drodzy Rodzice!
Pierwsze zdjęcia  w naszej Galerii w tym roku szkolnym  już się pojawiły. Są to zdjęcia z wycieczki autokarowej do Muzeum Łowiectwa w Uzarzewie.
Zdjęcia będą sie ukazywały na bieżąco -  z różnych imprez, uroczystości, wycieczek i innych wydarzeń ważnych dla naszego Przedszkola. Dlatego zachęcamy do odwiedzania Galerii w ciągu całęgo roku szkolnego.
fotograf ruchomy obrazek 0008dzieci106

wiewiorka ruchomy obrazek 0067

18.10. - WYCIECZKA
DO MUZEUM ŁOWIECTWA W UZARZEWIE
W środę 18.10.2017 r. odbędzie się wycieczka autokarowa do Muzeum Łowiectwa w Uzarzewie. Odbędzie się ona w zastępstwie za zaplanowaną wcześniej wycieczkę do ZOO. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 8:00  - ze względu na wcześniejszą porę śniadania. Dzieci nie przynoszą plecaków – o prowiant zadba przedszkole.
jelen ruchomy obrazek 0033

11.10. - WYCIECZKA DO NOWEGO ZOO
( nie odbyła się - ze względu na pogodę )
Drodzy Rodzice !
Dzieci z grup: II, III, IV, V

W związku z wycieczką do Nowego ZOO, która odbędzie się 11 października, prosimy, aby dzieci w tym dniu były przyprowadzone do przedszkola do godz. 8.00 !

Prosimy, aby dzieci były ciepło ubrane ( najlepiej na „cebulkę”), a także, aby każde dziecko było wyposażone w pusty plecaczek, w celu uzupełnienia go prowiantem i wodą do picia, które zapewnia przedszkole.

zoo ruchomy obrazek 0175

30.09. -  WYJAZD INTEGRACYJNY ODWOŁANY
Drodzy Rodzice,
ze względu na niewielkie zainteresowanie - wyjazd integracyjny do Mosiny - Pożegowa został odwołany.
lisc ruchomy obrazek 0068

30.09 - WYCIECZKA INTEGRACYJNA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
Drodzy Rodzice,
zapraszamy do wzięcia udziału w jesiennej wycieczce integracyjnej 30 września  ( sobota ) do Mosiny-Pożegowa. Zapisy i szczegółowe informacje u nauczycielek w grupach.
 rodzina ruchomy obrazek 0013

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Witamy wszystkie Przedszkolaki i Rodziców w nowym roku szkolnym. Jednoczesnie przypominamy o wypisaniu aktualnych na nowy rok szkolny upoważnień do odbioru dzieci. Druki upoważnień są dostępne u nauczycielek w grupach. W najbliższym czasie poinformujemy również o terminach zebrań informacyjnych z rodzicami w poszczególnych grupach.

WAŻNE DOKUMENTY !
Drodzy Rodzice,
prosimy o podpisywanie upoważnień na odbiór dzieci oraz innych ważnych dokumentów - informacje u nauczycielek w grupach. Prosimy pamiętać, o aktualnych numerach telefonu w razie potrzeby skontaktowania sięz Państwem.

Drodzy Rodzice!

Od 1 października 2013 ulega zmianie harmonogram wydawania posiłków:

śniadanie - godz. 8.30

drugie śniadanie - godz. 11.30

obiad - godz. 13.30

bun

Drodzy Rodzice!

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Pamiętajcie o wypisaniu nowych upoważnień do odbioru dzieci przez inne osoby (babcia, dziadek, ciocia, itp.).  Zeszłoroczne upoważnienia straciły już swoją ważność.  Druki upoważnień są dostępne u nauczycielek w poszczególnych grupach.